DELIS 501 268 548, 508 673 480

Ostrzałka do noży i nożyczek

Ostrzałka do noży i nożyczek idealnie sprawdzi się w Państwa kuchni, ogrodzie lub warsztacie. To sprytne narzędzie można wykorzystać w różnych gałęziach przemysłu spożywczego, kosmetycznego, motoryzacyjnego, budowlanego itp. Ostrzałka produkowana jest w Polsce przed firmę Delis.Uniwersalna ostrzałka do noży i nożyczek niezbędna w każdym domu, biurze i warsztacie

Uniwersalna ostrzałka do noży i nożyczek, produkowana przez naszą firmę, idealnie sprawdzi się w Państwa kuchni, ogrodzie lub biurze, a także warsztacie. Znajdzie również zastosowanie w firmach z różnych gałęzi przemysłu spożywczego, kosmetycznego, motoryzacyjnego, budowlanego itp. Dwa gniazda po lewej i prawej stronie ostrzałki są uniwersalne i naostrzą praktycznie każde ostrze!
Gniazdo z lewej strony służy do ostrzenia: noż, tasaków, siekier, kos, motyk i itp.
Sposób ostrzenia noża: połóż nóż na stole ostrzem do góry, tak aby czubek był skierowany w Twoją stronę i wystawał około 3 cm poza krawędź blatu. Połóż ostrzałkę na nożu odpowiednio oznaczonym gniazdem. Przytrzymaj nóż za rączkę i pociągnij ostrzałką, delikatnie ją dociskając. Czynność powtórz około 5-10 razy.

Gniazdo z prawej strony służy do ostrzenia: nożyczek, sekatorów, nożyc do żywopłotu.
Sposób ostrzenia nożyczek: połóż ostrzałkę pionowo na blacie, gniazdami do ostrzenia skierowanymi ku górze. Otwórz nożyczki i wsadź jedno ostrze do gniazda. Przytrzymaj ostrzałkę i pociągnij nożyczkami kilka razy. Następnie odwróć nożyczki i powtórz to z drugim ostrzem. 


Wielką zaletą naszej ostrzałki jest możliwość czterokrotnego wykorzystania widii. Jeżeli pierwsza krawędź widii się stępi (wytrzymuje około 2500 ostrzeń), odkręć dwie śrubki, wyciągnij widie i zmień krawędzie. Można tą czynność powtórzyć jeszcze 2 razy, czyli możesz naostrzyć 10000 noży!!!


Sprzedaż ostrzałek do noży i nożyczek

Nasza firma prowadzi sprzedaż bezpośrednią wraz z prezentacją właściwości i skuteczniści ostrzałek do noży i nożyczek na dedykowanych stoiskach na terenie całego kraju. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. 


Producent i dystrybutor ostrzałki do noży i nożyczek

Delis Artur Ferenc
ul. Św. Cecylii 4/8, 41-800 Zabrze
tel.: +48 501 268 548, +48 508 673 480
e-mail: delis@delis.com.pl


Delis Artur Ferenc
ul. Św. Cecylii 4/8, 41-800 Zabrze
tel.: +48 501 268 548, +48 508 673 480
e-mail: delis@delis.com.pl
wykonanie strony:
Raz Dwa komunikacja wizualna